Vítejte na stránkách scénáristické a produkční společnosti NIKÉ TV production. Tato společnost se od roku 1992 zaměřuje na výrobu audiovizuálních pořadů, především televizních formátů.

NIKÉ TV production vytváří především projekty environmentální, sociální, o životním stylu a projekty zábavně vzdělávací – educational entertainments. Významnou součástí práce této scénáristické a produkční společnosti jsou středometrážní dokumenty o významných osobnostech naší umělecké scény, které svým významem přesáhly rámec své vlasti. V neposlední řadě připravuje komerční projekty, reklamní spoty, promotion pořady a dokumenty, které v zahraničí propagují unikátní tvář české krajiny a architektury.

NIKÉ TV production se podílela více než na sto padesáti koprodukčních pořadech s Českou televizí a vyrobila několik desítek pořadů v anglické a německé verzi pro zahraniční distributory. Na řadě projektů NIKÉ TV production se podílel Miloslav Šmídmajer, dále Helena Třeštíková, Tomáš Škrdlant a další přední dokumentaristé.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Proin eget tortor risus. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Sed porttitor lec Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Proin eget tortor risus. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Sed porttitor lec

Online

VŠECHNY

MOJE FILMY MŮŽETE SHLÉNOUT NA TOMTO WEBU ON-LINE

 

KNIHY

Seznam knih, na kterých jsem se podílel včetně odkazu, kde je koupit.

 

KONTAKT

produkce@martinslunecko.cz

+420 602 472 469